تاريخ : ۹۱/۰۴/۰۹ | | نویسنده : حمید نمازی
رقیب این خودرو در بازار داخلی ایران از نظر قیمت و حجم موتور مگان است. در حالی که EC7 دارای 6 کیسه هوا،سان روف،مانیتور،دیویدی پلیر،سیستم کنترل فشار تایر،ABSوEBD وگواهینامه4 ستاره ایمنی اروپا به عنوان نخستین خودرو چینی است.

از این محصول تا کنون 300 دستگاه واردشده و البته پس از شماره گذاری فروش آنها آغاز خواهد شد. شرکت جیلیران موتور برنامه دارد تا پایان سال 50 هزار دستگاه از EC7 را وارد کشور کند.شرکت چینی جیلی 45 نوع محصول دارد که واردات همه نوع آن به ایران ممکن است. احتمالاََ پس از این خودرو که در کلاس C قراردارد محصولاتی در کلاس d وsuv نیز به ایران وارد شود.

گفتنی است جیلی تمام سهام ولوو را خریده است و تصمیم به پیاده سازی تکنولوژی  سوئدی ولوو در کارخانه جیلی ام گرند خود دارد . این در حالی است که مرکز تحقیقات وتوسعه شرکت چینی جیلی در استرالیا و اقع شده است.

این شرکت به دنبال بهره گیری از تکنولوژی کارخانه های ولوو برای تولید محصولات خود است، با شهرداری لندن قراردادی به منظور تامین تاکسی این شهر برای بازهای المپیک لندن منعقد کرده است، تاکسی هایی که از تکنولوژی روز بهره می برند اما ظاهری شبیه به تاکسی های قدیمی لندن دارند.


جیلی

جیلی EC7

جیلی

جیلی EC7

مسکن ها